Alexios Apartments

Belangrijkste voorzieningen

  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Om van uw vakantie in Perdika te genieten, verblijf in Alexios Apartments Perdika, gelegen op 3 km van het Agia Paraskevi strand en binnen 25 minuten wandelafstand van het Karavostasi strand. Dit appartement beschikt over een zonneterras uitkomend op de patio.

    Het appartement heeft een eersteklas locatie vlak om de hoek van het Arillas strand. Een wandeling van 25 minuten brengt u naar het stadscentrum.

    Als gasten verblijven in Alexios Apartments, hebben ze toegang tot een patio en een balkon voorzien van airconditioning. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij deze accommodatie. Badlakens zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt dit appartement een kitchenette met een koelkast en keukengerei.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer1264619
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Alexios Apartments Perdika

    Als gasten verblijven in Alexios Apartments, hebben ze toegang tot een patio en een balkon voorzien van airconditioning. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij deze accommodatie. Badlakens zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alexios Apartments Perdika  Buitenkant foto
    Studio

    Grootte: 32 m²

    Voor max.: 4 gasten

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Alexios Apartments Perdika

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Alexios Apartments Perdika

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alexios Apartments Perdika